Monitoring – przewodowy czy bezprzewodowy?

Monitoring bezpieczeństwa może być przewodowy lub bezprzewodowy, a jego konfiguracja zależy od tego, gdzie chcesz umieścić kamery oraz czy mają być one widoczne.

Który rodzaj monitoringu wybrać?

Kamery przewodowe mogą być trudniejsze w instalacji, a przewody sprawiają, że nie są one tak dyskretne. Mają jednak zazwyczaj obraz lepszej jakości niż kamery bezprzewodowe.

Monitoring bezprzewodowy jest bardziej elastyczny, ale transmisje z innych urządzeń, takich jak bezprzewodowy Internet, telefony, a nawet elektroniczne nianie, mogą zakłócać sygnał kamery bezprzewodowej.

Pamiętaj również, że jeśli zdecydujesz się na system bezprzewodowy, istnieje możliwość przechwycenia Twoich kanałów wideo przez inne osoby. Jeśli będą mogły one skontrolować czy jesteś w domu, przeczy to celowi posiadania kamer bezpieczeństwa. Wybierz monitoring z dobrego źródła.

Bezpieczny monitoring w Bydgoszczy

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo osobiste swoje i bliskich, możesz skontaktować się z naszą firmą, oferującą monitoring w Bydgoszczy. Zapewniamy bezpieczne, szyfrowane kamery, które mogą zostać zintegrowane z innymi alarmami oraz systemami bezpieczeństwa.