Nasze realizacje

Nasze realizacje od roku 1990. Lista zawiera wybrane obiekty użyteczności publicznej co do, których nie było zastrzeżeń dotyczących opublikowania informacji o nich. Uwaga: na liście nie wykazujemy naszych instalacji dla osób prywatnych, których było ponad 200.

Bydgoszcz

PROKURATURA OKRĘGOWA – UL.FARNA 6

PROKURATURA OKRĘGOWA – UL.PRZYRZECZE 2-4

PROKURATURA OKRĘGOWA – UL.ZAMOYSKIEGO 16

’’ARTEX’’ – UL. WOJSKA POLSKIEGO 23

’’KOWO – ELECTRONIC’’ – UL. C. SKŁODOWSKIEJ 21

’’GAZBUD’’ – UL. PRZEMYSŁOWA 27

’’TRITECH’’ UL. LUBELSKA 1

’’EWA’’ – UL. DWORCOWA 22

’’DESA’’ , ’’ANETTA’’ – UL. STARY RYNEK 27

’’EXCLUSIVE’’ – UL. FOCHA

’’QUALITAS’’ – UL. GDAŃSKA 73

’’QUALITAS’’ – UL. ŚWIĘTOJAŃSKA 22

’’ELIZA’’ – UL. MOSTOWA 7

ZIT – UL. ŻUPY

’’ELECTRONIKA’’ – H. BUKOWSKI , UL. MOSTOWA 3

’’JUBILER’’ – H. BUKOWSKI , UL. DŁUGA 28

’’TADMAR’’ S.A. – UL. BRONIKOWSKIEGO 27/35

SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. J. BIZIELA – UL. UJEJSKIEGO 75

BIUROWIEC
DYREKCJA
MAGAZYN MEDYCZNY
ZAKŁAD NIEINWAZYJNEJ DIAGNOSTYKI KARDIOLOGICZNEJ
APTEKA GŁÓWNA
KATEDRA I ZAKŁAD ENDOKRYNOLOGII I DIABETOLOGII
ZAKŁAD MIKROBIOLOGII
INFORMATYKA
REJESTRACJA GŁÓWNA
SERWEROWNIA
STREFA BEZPIECZEŃSTWA/TAJNA KANCELARIA
„GOURMET BISTRO”
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

SĄD OKRĘGOWY – UL. WAŁY JAGIELOŃSKIE 2

ODDZIAŁ INWESTYCJI
WYDZIAŁ FINANSOWY
WYDZIAŁ ADMINISTRACJI
INFORMATYKA
WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH
PREZES SĄDU , SEKRETARIAT
STREFA BEZPIECZENSTWA/TAJNA KANCELARIA
ARESZT
MAGAZYN DOWODÓW RZECZOWYCH
WARTOWNIA(MONITORING)

NAUCZYCIELSKIE KOLEGIUM JĘZYKÓW OBCYCH – UL.DWORCOWA 60

SZPITAL MSW – UL. KS. MARKWARTA 4

’’ZAMECHAN’’ – SPÓŁDZIELCZE ZAKŁ. MECH. ; ZAKŁAD NR1

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE – UL.LESZCZYŃSKIEGO 49

HURTOWNIA ODZIEŻY – UL. NASYPOWA 32

’’BIS SERWIS’’ (PHILIPS) – UL. C. SKŁODOWSKIEJ 33

’’EMA’’ – UL. DWORCOWA 2

’’HYDROINEX’’ UL. BARCIŃSKA 8

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 11 – UL. CICHA 59

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 – UL. CICHA 59

’’ONYKS’’ – JUBILER , UL. G. SIEDLECKIEGO 10

’’HYDROINSTAL’’ – UL. 11 LISTOPADA 13

’’MOZAIKA’’ – UL. ŁUKASIEWICZA 12

’’HANDSPOL’’ – UL. SZAJNOCHY 3

HURTOWNIA ’’BETEX’’ – UL. K. JADWIGI 14

HURTOWNIA ’’BETEX’’ – UL. MIŃSKA 10

’’WOLEXIM’’ J.V. ;SKŁAD CELNY , MAGAZYN , BIURO – UL. ŁĄKOWA 79

’’WOLEXIM’’ J.V. – UL. WIERZBICKIEGO 1

’’RONDO’’ – UL. C. SKŁODOWSKIEJ 38 B

OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO – MINIKOWO

APTEKA ’’NA SKARPIE’’ – UL. G. SIEDLECKIEGO 10

’’BIG STAR’’ – H. BUKOWSKI , UL. GDAŃSKA 51

’’BIG STAR’’ – H. BUKOWSKI , UL. DŁUGA 33

HURTOWNIA ’’PHILIP MORRIS’’ – UL. SZAJNOCHY 3

HURTOWNIA ZAKŁ. PRZEMYSŁU TYTONIOWEGO W KRAKOWIE

FABRYKA OKUĆ MEBLOWYCH ’’FOMIX’’ – UL. FORDOŃSKA 44

’’ODZIEŻ SKÓRZANA’’ – UL. DWORCOWA 52

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ’’ZJEDNOCZENI’’ – UL. Powstańców Wielkopolskich

SKLEP SPOŻYWCZY – UL. KORONOWSKA 65

SKLEP SPOŻYWCZY – UL. DŁUGA 65

URZĄD POCZTOWY B11 – UL. RUPNIEWSKIEGO 13

URZĄD POCZTOWY B17 – UL. WARSZAWSKA 2

URZĄD POCZTOWY B19 – UL. PIŁSUDSKIEGO 4

’’CIŻEMKA’’ – SKLEP OBUWNICZY – UL. DWORCOWA 45

SKLEP JUBILERSKI HBH BUKOWSCY – UL. DŁUGA 28

SKLEP JUBILERSKI B. RADOMSKI – UL. DWORCOWA 9

’’BLAUPUNKT’’ – UL. GDŃSKA 34

’’EMAR’’ (HURTOWNIA , SALON SPRZEDAŻY) – UL. FORDOŃSKA 16 B

’’AUTO – POL’’ – UL. NAKIELSKA 205

URZĄD POCZTOWY B18 – UL. NASYPOWA 8 A

URZĄD POCZTOWY B31 – UL. GRZYMAŁY SIEDLECKIEGO 28

URZĄD POCZTOWY B24 – UL. BRZOZOWA 37

SKLEP TEKSTYLNY ’’BUCLE’’ – UL. GDAŃSKA 7

SKLEP KONFEKCYJNY ’’MARIAŻ’’ – UL. GDAŃSKA 7

SKLEP TEKSTYLNY ’’CORA’’ – UL. GDAŃSKA 10

URZĄD POCZTOWY B25 – UL.FORDOŃSKA 116

URZĄD POCZTOWY B23 – UL. C. SKŁODOWSKIEJ 38 B

P.P.U.H. ’’BIURO TECHNIKA’’ – UL. BOCZNA 23 – 29

’’GENTELMEN CLUB’’ – UL. ŚLĄSKA 2

’’CENTRUM ODZIEŻOWE’’ – UL. SŁOWACKIEGO 1

’’PIERRE CARDIN’’ – UL. SŁOWACKIEGO 1

’’ZIT’’ – UL. KOŚCIUSZKI 27

WOJSKOWA AGENCJA MIESZKANIOWA – UL. GDAŃSKA 160

URZĄD PRZEWOZU POCZTY B2 – UL. Z.AUGUSTA 3 A

’’BIPROKABEL’’ – UL. JAGIELOŃSKA 103

URZĄD POCZTOWY B8 – UL. ŻEGLARSKA 111

’’ZURICH HANDLOWY’’ – UL. GDAŃSKA 60

’’VISTULA’’ – UL. GDAŃSKA 60

’’ARTEX’’ (SALON FIRMOWY) – UL. SZAJNOCHY 2

’’LANTIER’’ – UL. GDAŃSKA 36

’’EUREX’’ – UL. SŁOWACKIEGO 1

’’EMA’’ – SALON JUBILERSKI – UL. DŁUGA 4

URZĄD POCZTOWY B28 – UL. WYZWOLENIA 93 A

URZĄD POCZTOWY – OSIELSKO K/BYDGOSZCZY

’’WOLEXIM’’ (SKŁAD CELNY) – UL. PRZEMYSŁOWA 34

’’ANJA CAKE’’ – UL. KOSZAROWA 9

’’EMAR’’ – UL. FORDOŃSKA 16 A

’’P.Z.U.’’ ODDZIAŁ OKRĘGOWY – UL. WOJSKA POLSKIEGO 20 C

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 – UL. FREDRY

’’KREK’’ ODZIEŻ SKÓRZANA – UL. PELPLIŃSKA 59 D

’’KREK’’ – UL. TRAUGUTTA 11

URZĄD POCZTOWY B48 – UL. SKARŻYŃSKIEGO 7 A

URZĄD POCZTOWY B33 – UL. OŁOWIANA 4

URZĄD POCZTOWY B34 – UL. KIJOWSKA 37

’’GASTRO SYSTEM’’ – UL. FORDOŃSKA 31

URZĄD POCZTOWY B7 – UL. DRZYCIMSKA 7

WOJSKOWA AGENCJA MIESZKANIOWA O/REJONOWY – UL. GDAŃSKA 147

WOJSKOWA AGENCJA MIESZKANIOWA O/TERENOWY – UL. GDAŃSKA 147

’’SUNSET SUITS’’ SALON FIRMOWY – UL. GDAŃSKA 53

URZĄD POCZTOWY B38 – UL. ŚWIĘTOJAŃSKA 18

’’ARTEX’’ (GEANT) – UL. KASZUBSKA

’’ZIELENIAK’’ – UL. GDAŃSKA 37

SKLEP FOTOGRAFICZNY – UL. UL. PODWALE 12

’’GEZZMET’’ – UL. PROSTA 4 – 6

’’OPTYK’’ (P. ŻUCHOWSCY) – UL. GDAŃSKA 11

’’SERVISCO’’ – UL. PRZEMYSŁOWA 34

B.H.Z. ’’HOFFMANN’’ – UL. SZAJNOCHY 3

’’EXTREME’’ – UL. FORDOŃSKA

HURTOWNIA ’’AGRA’’ – UL. SZAJNOCHY 3

HURTOWNIA ’’JOANNA – 2’’ – UL. SZAJNOCHY 3

P.W. ’’JAN KOWALSKI’’ – UL. SZAJNOCHY 3

HURTOWNIA ’’ALICJA’’ – UL. SZAJNOCHY 3

URZĄD POCZTOWY B10 – UL. W. POLSKIEGO 23

’’ZEPTER INTERNATIONAL POLAND’’ – UL. GDAŃSKA 119

’’WODAN’’ – UL. SKOŚNA

’’ARTEX SOFTWARE’’ – UL. SZAJNOCHY 2

’’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (P.S.D. NR6) – UL. TESKI 3

URZĄD POCZTOWY B39 – UL. M. KONOPNICKIEJ 39

’’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (P.S.D. NR3) – UL. 11 LISTOPADA 16

’’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (P.S.D. NR4) – UL. 11 LISTOPADA 16

’’FLO’’ – UL. SIENKIEWICZA 18

URZĄD POCZTOWY B41 – UL. KCYŃSKA 44

’’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (P.S.D. NR 1) – UL. ORŁOWSKIEGO 1

FIRMA DEVELOPERSKA ’’ARKADIA INVEST’’ – UL. GDAŃSKA 60

’’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (BIURA) – UL. KASZTANOWA 32

’’ENGLISH UNLIMITED’’ SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH –UL. GDAŃSKA 60

’’PROMAG’’ S.A. – UL. WYŚCIGOWA 7

URZĄD POCZTOWY B40 – UL. SZAJNOCHY 2

GALERIA WOJEWÓDZ. OŚRODKA KULTURY –UL.ST.RYNEK

URZĄD POCZTOWY B20 – UL. KONARSKIEGO 1(URZĄD WOJEWÓDZKI)

’’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (MAGAZYN) – UL. KASZTANOWA 34

’’POLSKA GRUPA USŁUG FINANSOWYCH – UL. GDAŃSKA 60

’’PROMAG’’ S.A. – UL. FORDOŃSKA

URZĄD POCZTOWY B4 – UL. GRUNWALDZKA 30

WOJSKOWA AGENCJA MIESZKANIOWA – UL. PODCHORĄŻYCH 3

ZAKŁAD BUDOWLANY (M.KRUEGER) – UL. B. GŁOWACKIEGO 49

’’SET’’ SALON KOMPUTEROWY – UL. GACKOWSKIEGO 1 C

URZĄD POCZTOWY B15 – UL. GDAŃSKA 140

’’DEVICE’’ – UL. ŁĄKOWA 79

URZĄD POCZTOWY B42 – UL. KALISKIEGO 7

URZĄD POCZTOWY B49 – UL. WYSOKA 46

B.P.G. ’’INWEST – PARK’’ – UL. MARKWARTA 11

’’FER – BELMA’’ – UL. PRZEMYSŁOWA 34

’’PAWO’’ SALON FIRMOWY – UL. GDAŃSKA 60

ZESPÓŁ BROKERÓW UBEZP .’GOŁĘBIEWSKA’ – UL.LESZCZYŃSKIEGO

’’SKK KREDYT’’ S.A. – UL. GDAŃSKA 60

’’BELLA DONNA’’ – UL. ŚNIADECKICH 4

PASAŻ HANDLOWY ‘’POLANKA’’ – UL. POLANKA 40

’’WARMIA’’ (SALON FIRMOWY) – UL. GDAŃSKA 60

’’SKK KREDYT’’ S.A. – UL. SŁOWACKIEGO 1

URZĄD POCZTOWY B3 – UL. GDAŃSKA 58

URZĄD POCZTOWY B5 – UL. DĄBROWSKIEGO 2

URZĄD POCZTOWY B6 – UL. GRUNWALDZKA 154

URZĄD POCZTOWY B9 – UL. CHODKIEWICZA 50

URZĄD POCZTOWY B12 – UL. ŚW. TRÓJCY 33

URZĄD POCZTOWY B13 – UL. SUŁKOWSKIEGO 50

URZĄD POCZTOWY B14 – UL. KARPACKA 31

URZĄD POCZTOWY B16 – UL. ŚWIETLICOWA 9

URZĄD POCZTOWY B22 –UL. BYDGOSKA 40

URZĄD POCZTOWY B29 – UL. BIAŁOGARDZKA 27

URZĄD POCZTOWY B30 – UL. MACIASZKA 115

URZĄD POCZTOWY B32 – UL. GIERCZAK 13

URZĄD POCZTOWY B37 – UL. PRZYRZECZE 7

URZĄD POCZTOWY B43 – UL. PRZYJAZNA 13

URZĄD POCZTOWY B44 – UL. SZANCERA 1

URZĄD POCZTOWY B45 – UL. PLANU 6 – LETNIEGO 35

URZĄD POCZTOWY B46 – UL. NAKIELSKA 156

URZĄD POCZTOWY B47 – UL. WIELORYBIA 103

URZĄD POCZTOWY B27 – UL. POŁCZYŃSKA 3

URZĄD POCZTOWY B35 – UL. WAŁY JAGIELLOŃSKIE

URZĄD POCZTOWY B21 – UL. BRONIEWSKIEGO 8

SKLEP SPOŻ. – PRZEMYSŁOWY – UL. CICHA 24

SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY – UL. ORŁOWSKIEGO 1

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ‘’NAD BRDĄ’’ – UL. G.SIEDLECKIEGO 14

PIZZERIA ‘’MARIO’’ – UL. MAGNUSZEWSKA 3

TBS ‘’BUDLEX’’ – UL. C.SKŁODOWSKIEJ 18

‘’BUDLEX’’ – UL. LELEWELA 26

‘’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (P.S.D.) – UL. KIELECKA

‘’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (P.S.D.) – UL. M.KONOPNICKIEJ

‘’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (P.S.D.) – UL. BAŁTYCKA

PIZZERIA ‘’MARGARITA’’-UL. 11 LISTOPADA 16

‘’ALEX’’(DROGERIA) – UL. PODMIEJSKA 13

‘’ALEX’’(SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY) – UL.PODMIEJSKA 13

WOJEWÓDZKI OŚRODEK KULTURY – UL. PL.KOŚCIELECKICH 6

‘’ PARTNER ‘’ – UL.NASYPOWA

”SZYB‘’ – UL.SIENKIEWICZA 18

PRZYCHODNIA REHABILITACYJNA – UL.C.SKŁODOWSKIEJ ( MINIMAL )

‘’MARKA’’ – UL.DWORCOWA 46 ( PASAŻ HANDLOWY )

NAUCZYCIELSKIE KOLEGIUM JĘZYKÓW OBCYCH – UL.C.SKŁODOWSKIEJ 4

‘’LIDERS’’ – UL.DOLINA 29A

‘’SOKÓŁKA’’ SALON FIRMOWY – UL.GDAŃSKA 158

URZĄD POCZTOWY B45 – UL.SANDOMIERSKA 20A

„JACKPOL” – UL.GDAŃSKA 59

SALON URODY – UL.WALENIOWA 2

WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ PRZY W.O.K. – UL.TORUŃSKA 28

URZĄD POCZTOWY B25 – UL.REJEWSKIEGO 3(AUCHAN)

URZĄD POCZTOWY B51 – UL.TORUŃSKA 130(TESCO)

URZĄD POCZTOWY B26 – UL.MAGNUSZEWSKA 6(INTERMARCHE)

URZĄD POCZTOWY B36 – UL.C.SKŁODOWSKIEJ 26(MINIMAL)

KANTOR WYMIANY WALUT – UL.WOJSKA POLSKIEGO 23

KANTOR WYMIANY WALUT – UL.DŁUGA 20

„ROLTEX” – UL.DWORCOWA 47

CENTRALNY OŚRODEK ROZLICZENIOWY– UL.BERNARDYŃSKA 15

HURTOWNIA „JOANNA-2” – UL.SZAJNOCHY 9

KOŚCIÓŁ P.W. BOŻEGO CIAŁA – UL.JESIONOWA 24

ZAKŁAD FRYZJERSKI – UL. CIESZKOWSKIEGO

CENTRUM POCZTEX – UL.GAJOWA 99

SALON FRYZJERSKI – UL.PODMIEJSKA 1

HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH – UL.GÓRZYSKOWO 2B

SALON ROWEROWY „WĘDROWIEC”– UL.A.G.SIEDLECKIEGO 14

PROMYCZEK FIRMA HANDLOWA –UL.C.SKŁODOWSKIEJ 38B

PROMYCZEK FIRMA HANDLOWA –UL.C.SKŁODOWSKIEJ 66A

CENTRUM MASAŻU I REHABILITACJI „REGENERATIO” – UL.WAWRZYNIAKA 17

RESTAURACJA „ZA PIECEM” – UL.MOSTO

„T KOMP” – UL.SMUKALSKA 33

„MAKANU” – UL.FORDOŃSKA 24

„MAKANU” – UL.FORDOŃSKA

ZESPÓŁ SZKÓL NR 24 – UL.PUSZCZYKOWA 11

URZĄD STATYSTYCZNY – KONARSKIEGO 1-3

BIURO PODRÓŻY „MAGELLAN” – UL.DWORCOWA 47

„LIDERS” – UL.POD BLANKAMI

ZESPÓŁ SZKÓŁ HANDLOWYCH – UL.GAJOWA 94

FIRMA KURIER ATG Grzegorz Borucki – OBJAZDOWA 1

ZESPÓŁ BROKERÓW UBEZP .’GOŁĘBIEWSKA’ – UL.NOWA 29/11

„SEKA” S.A. – UL.KR. JADWIGI 18

Płock

‘‘TADMAR’’ S.A. – ul. Targowa 20A

Ciechanów

„TADMAR” S.A” – ul. Przasnyska

Chojnice

OBWODOWY URZĄD POCZTY CH1 – ul. Stary Rynek 8

URZĄD POCZTOWY CH2 – ul. Towarowa 6

URZĄD POCZTOWY CH4 – ul. Młodzieżowa 35

’’RENOMA’’ – ul. Kościuszki 10

’’PRALTEX’’ – ul. 31 Stycznia 6

’’PRALTEX’’ – ul. Gimnazjalna 1

’’WSZYSTKO DLA DOMU’’ – ul. Młyńska 23

’’DOMUS’’ – ul. Kościuszki 12

’’BACHUS’’ – ul. 14 Lutego 14

Rytel k/Chojnic

RESTAURACJA ’’LAGUNA’’

URZĄD POCZTOWY

Cekanowo

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA M.SZULC

Gniezno

SKLEP WIELOBRANŻOWY – ul. Słowackiego 36

Kraków

BANK PRZEMYSŁOWO – HANDLOWY – ul. Grodzka 44

Szubin

PROKURATURA REJONOWA – ul. Ogrodowa 14

’’JANPEX’’ – ul.3 Maja 24

SĄD REJONOWY – Pl. Wolności 4

URZĄD POCZTOWY – ul. 3 Maja 24

GABINET STOMATOLOGICZNY – ul.Pałucka2

Gromadno k/Szubina

URZĄD POCZTOWY

Potulice

URZĄD POCZTOWY – ul. Bydgoska 5

Swornegacie

URZĄD POCZTOWY – ul. Piaskowa 1

Grudziądz

’’ARTEX’’ – ul. Wybickiego 21

’’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (P.S.D. Nr 15) – ul. Parkowa 34

,,TADMAR’’ S.A. – ul. Jeziorna 4

Toruń

’’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (P.S.D. Nr 11) – ul. Drzymały 1

‘’TADMAR ‘’ S.A. – ul. B. Chrobrego

„SAINT GOBAIN POLSKA” SP. Z O.O. – ul. Polna 142

„SEKA” S.A. – ul. Dominikańska 9

Rypin

AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA – ul. Kościuszki 10

URZĄD POCZTOWY – ul. Mławska 14

Środa Wlkp.

URZĄD POCZTOWY ŚR3 – ul. Poselska

Luboń k/Poznania

URZĄD POCZTOWY L3 – ul. Poniatowskiego

Mieleszyn k/Gniezna

URZĄD POCZTOWY

Inowrocław

SĄD REJONOWY – ul. G. Narutowicza 42

’’ARTEX’’ – ul. Królowej Jadwigi 7

URZĄD POCZTOWY I 3 – ul. Poznańska 336

URZĄD POCZTOWY I 9 – ul. Solankowa 77 (Uzdrowisko)

OBWODOWY URZĄD POCZTY I 1 – ul. Królowej Jadwigi 19

URZĄD POCZTOWY I 7 – ul. Toruńska 60

URZĄD POCZTOWY I 5 – ul. Kopernika 8a

URZĄD POCZTOWY I 10 – ul. W. Polskiego 2

URZĄD POCZTOWY I 11 – ul. E. Plater 8

URZĄD POCZTOWY I 12 – ul. B. Krzywoustego 23

URZĄD POCZTOWY I 6 – ul. Cegielna 14

URZĄD POCZTOWY I 8 – ul. Roosevelta 36

URZĄD POCZTOWY I 4 – ul. Poznańska 97

Janikowo

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa

Włocławek

’’ARTEX’’ – Pl. Wolności 8/9

’’HYDROS – BETONSTAL ‘’ – ul. Żytnia 1J

‘’TADMAR’’ S.A. – ul. Spółdzielcza 7

„TADMAR” S.A. – ul. Płocka 26

Wągrowiec

ZAKŁAD GARBARSKI – M. PLESIŃSKI & S – ka – ul. Rogozińska

Świecie

SĄD REJONOWY – ul. Sądowa 12

PROKURATURA REJONOWA – ul. 10 – Lutego

ZAKŁAD POPRAWCZY – ul. Sądowa 12

UNIWERSYTET POWSZECHNY Mykowscy– ul. Kościuszki 6a

OBWODOWY URZĄD POCZTY ŚW1– ul. Mały Rynek 5

URZĄD POCZTOWY ŚW5 – ul. Kardynała Wyszyńskiego 15ĄD POCZTOWY – ul.

URZĄD POCZTOWY ŚW3 – ul. Wojska Polskiego 9

Llniano k/Świecia

URZĄD POCZTOWY

Kościelec

CENTRUM KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ

Nakło

SĄD REJONOWY – ul. Sądowa 3

PROKURATURA REJONOWA – ul. Sądowa 1-3

URZĄD POCZTOWY N3 – ul. Wichrowe Wzgórze

OBWODOWY URZĄD POCZTY N1 – ul. Pocztowa 9

URZĄD POCZTOWY N4 – ul. K. Wielkiego 16

’’OPTYK’’ – ul. Dąbrowskiego 29

‘’VENTURI DATA’’– ul. Ks. Skargi 15

Koronowo

URZĄD POCZTOWY K4 – ul. Pomianowskiego 5A

URZĄD POCZTOWY K1 – ul. Dworcowa 1

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE – ul. Szkolna 4

Zielonka k/Bydgoszczy

’’BETEX’’

„HEL-WITA” – UL.BIZNESOWA 22

„WT MASZYNY-SERWIS” – UL.BIZNESOWA 24

Osielsko k/Bydgoszczy

„POLPENTEL” – ul. Ziołowa1

Wilcze k/Bydgoszczy

„PRZEDSIĘBIORSTWO PROSPER” – ul. Szosa Gdańska 34-36

Żołędowo k/Bydgoszczy

„PROSPER METAL” – Jesionowa 7

GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY – ul. Jastrzębia 62

Rogowo

URZĄD POCZTOWY

Mogilno

SĄD REJONOWY – ul. Sądowa 21

OBWODOWY URZĄD POCZTY – ul. Rynek 15

URZĄD POCZTOWY MOGILNO 2

Łąg k/Czerska

URZĄD POCZTOWY

Solec Kujawski

’’DELECTA’’(Anja Cake)

URZĄD POCZTOWY SK4 – ul. Graniczna 5

URZĄD POCZTOWY SK3

Trzemeszno

URZĄD POCZTOWY

Żnin

SĄD REJONOWY – ul. Pl. Wolności 17

OBWODOWY URZĄD POCZTY Ż1 – ul. Pocztowa

URZĄD POCZTOWY Ż3 – ul. 1000 – Lecia 3

URZĄD POCZTOWY Ż4 – ul. 700 Lecia 32

Nowe Miasto Lubawskie

P.Z.U. S.A. Inspektorat – ul. Grunwaldzka 10

Tuchola

SĄD REJONOWY – ul. Świecka 28

SĄD REJONOWY/ZESPÓŁ KURATORSKIEJ SŁUŻBY SĄDOWEJ – ul. Świecka 59

PROKURATURA REJONOWA

OŚRODEK KULTURY

OBWODOWY URZĄD POCZTY T1– ul. Świecka 25

URZĄD POCZTOWY T3 – ul. Al. Ligi Ochrony Przyrody 9

Tur

URZĄD POCZTOWY – ul. Bydgoska 15

Sicienko

URZĄD POCZTOWY – ul. Bydgoska 4

Rynarzewo

URZĄD POCZTOWY – ul. Bydgoska 1

Grupa

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa 6

’’POLSKI TYTOŃ’’ S.A. (P.S.D. Nr 9) – ul. Koszarowa 2

Dąbrowa k/Mogilna

URZĄD POCZTOWY – ul. Kasztanowa 15

Ślesin

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa 1

Gruczno

URZĄD POCZTOWY – ul. Wojska Polskiego 2

Sypniewo

URZĄD POCZTOWY – ul.29 Stycznia 36A

Wąwelno

URZĄD POCZTOWY – ul. Długa 5

Lubiewo

URZĄD POCZTOWY – ul. Wojska Polskiego 43

Nowa Wieś Wielka

URZĄD POCZTOWY – ul. Bydgoska 15

Dobrcz

URZĄD POCZTOWY – ul. Długa 32

URZĄD POCZTOWY – ul. Długa 30

Brodnica

URZĄD POCZTOWY – ul. Pocztowa 9

Chełmno

URZĄD POCZTOWY – Rybacka 2

Wąbrzeźno

URZĄD POCZTOWY – ul.1 Maja 23

Lipno

URZĄD POCZTOWY – Kościuszki 3

Aleksandrów Kujawski

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa 1

Dąbrowa Chełmińska

URZĄD POCZTOWY – ul. Bydgoska 50a

Brzoza k/Bydgoszczy

URZĄD POCZTOWY – ul. Przemysłowa 5

Białe Błota

URZĄD POCZTOWY – ul. Guliwera 11

Golub-Dobrzyń

P.Z.U. S.A. Inspektorat – ul. Plac 1000 – Lecia 22a

Łabiszyn

URZĄD POCZTOWY – ul. Poznańska 3

Kruszwica

URZĄD POCZTOWY K1 – ul. Niepodległości 33

URZĄD POCZTOWY K3 – ul. Kujawska

Czarże

URZĄD POCZTOWY – ul. Chełmińska

Kotomierz

URZĄD POCZTOWY – ul. Długa

Łochowo

URZĄD POCZTOWY – Szosa Nakielska 8

Mąkowarsko

URZĄD POCZTOWY

Niemcz

URZĄD POCZTOWY – ul. Pod Wierzbami 2a

KLINIKA ZDRÓWKO ADAMCZAK – ul. Aleja A. Mickiewicza 23

Brusy

URZĄD POCZTOWY – ul. Pocztowa

Sępólno Krajeńskie

WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY KSIĄG WIECZYSTYCH SĄDU REJONOWEGO w TUCHOLI – ul. Wojska Polskiego 22
URZĄD POCZTOWY – ul. Gen. Hallera 31

Kamień Krajeński

URZĄD POCZTOWY – ul. Główna 4

Czersk

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa 5

Więcbork

URZĄD POCZTOWY – ul. Pocztowa 5

Sośno

URZĄD POCZTOWY – ul. Leśna 1

Barcin

URZĄD POCZTOWY B3 – ul. Św. Wojciecha 7

URZĄD POCZTOWY B1 – ul. Artylerzystów 5

Gniewkowo

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa

Złotniki Kujawskie

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa 35

Pakość

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa 32

Strzelno

URZĄD POCZTOWY

Kcynia

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa 9

Śliwice

URZĄD POCZTOWY

Janowiec Wlkp.

URZĄD POCZTOWY – ul. Gnieźnieńska 1

Gąsawa

URZĄD POCZTOWY – ul. Rynek 3

Wtelno

URZĄD POCZTOWY

Tryszczyn

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY – ul. Ks. Hamerskiego 17

Niwy

GABINET INTERNISTYCZNO-KARDIOLOGICZNY – ul. Długa 10

Jaksice

URZĄD POCZTOWY – ul. Szkolna 16

Piechcin

URZĄD POCZTOWY – ul. 11-Listopada 1

Tuczno

URZĄD POCZTOWY – ul. Bydgoska 19

Chełmce

URZĄD POCZTOWY

Jeziora Wielkie

URZĄD POCZTOWY

Sadki

URZĄD POCZTOWY – ul. Wyzwolenia 43

Bukowiec Pomorski

URZĄD POCZTOWY – ul. Ceynowy 20

Drzycim

URZĄD POCZTOWY

Dragacz

URZĄD POCZTOWY

Jeżewo

URZĄD POCZTOWY – ul. Czerska 4

Izabela

ZESPÓŁ BUDYNKÓW STAROSTWA POWIATOWEGO W NAKLE

Osie

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa 10

Pruszcz Pomorski

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa 9

Świekatowo

URZĄD POCZTOWY – ul. Dworcowa 9

Kęsowo

URZĄD POCZTOWY – ul. Główna 32

Wierzchucin Królewski

URZĄD POCZTOWY

Nowe k/Świecia

URZĄD POCZTOWY N3 – ul. Tczewska 38

URZĄD POCZTOWY N1

Bysław

URZĄD POCZTOWY